KONST / Litografier / Färglitografi 16305142

nr 1630 5142

Gunnar von Gegerfelt

(f. 1926), Sverige

Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsikt från Stadshuset. Signerad, numrerad 121/55. Färglitografi, bildmått: 38x49 cm, yttermått inklusive ram: 56x66 cm

Gunnar von Gegerfelt, född i Laholm 1926, svensk målare och keramiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 juli 2024
kl 19:08:07

19/6 09:20:08 1      Vinnande bud

Gunnar von Gegerfelt

Läs mer om Gunnar von Gegerfelt